c/ Indústria, 9  Telf:  93 725 31 44

 c/ Sant Josep, 10  Telf:  93 725 31 44 

  c/ Sallarès i Pla,40  Telf:  93 748 13 41 

 Enllaços als cicles: 

  Blog cicle Infantil    Blog cicle Inicial     Blog cicle Mitjà     Blog cicle Superior    

inf ini mitja sup      feac                              
 

Notícies

Calendari

 

 trobada poliesportiu p4-p5  Pistes josep molins a les 10:30

PARTITS CAP DE SETMANA

22/04/17

FUTBOL SALA

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

5

PREBENJAMÍ A

RUBI

SAFA EXT

10:00

5

PREBENJAMÍ B

SERRA

SANT OLEGUER

9:00

5

PREBENJAMÍ C

SALESIANS

SAFA EXT

9:00

5

BENJAMÍ A

PURIFICACIO SALAS

SAFA EXT

11:00

5

BENJAMI B

SOL I LLUNA

PM DANI PEDROSA

10:00

5

BENJAMI C

CAN SERRA

ESCOLA CAN SERRA

12:30

5

ALEVI A

CAN RULL

PAV.GRÀCIA

10:00

5

ALEVI B

ENRIC CASSAS

ZESPORTIVA GRACIA

11:00

5

ALEVI D

FRANCISCANS

SAFA

Div 18:00

7

INFANTIL A

RIBOT I SERRA

PAV.GRACIA

9:00

7

INFANTIL B

PAU VILA

PAU VILA

11:00

7

CADET A

SERVATOR

APLAÇAT

 

7

CADET B

LLORENÇA

Z.E PONFERRER

10:30

7

JUVENIL MASCULÍ B

CAN PUUGGENER

CENTRE CIVIC

20:15

7

JUVENIL MASCULÍ A

JOAN OLIVER

ROUREDA

9:00

VOLEIBOL

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

4

ALEVI

FERRAN I CLUA

SAFA

12:30

6

INFANTIL

FERRAN CASABLANCAS

PAV DEL NORD

10:30

6

JUVENIL

JOAN OLIVER

SAFA

DIM 19:15

 

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL.LACIO

HORA

7

CADET

ESCOLA PIA

ESCOLA PIA

DIV 19:00

FUTBOL SALA FEDERAT

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

 

JUVENIL

MONTCADA

SAFA

13:00

 

SÈNIOR

CASTELLDEFELS

PAV DEL SUD

12:30

 

 

 

 

 

PARTITS CAP DE SETMANA

01/04/17

FUTBOL SALA

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

5

PREBENJAMÍ A

SAN FRANCESC

SAFA EXT

10:00

5

PREBENJAMÍ B

CAN LLONG

SAFA

9:00

5

PREBENJAMÍ C

ARRAONA

ESCOLA ARRAONA

11:00

5

BENJAMÍ A

LLORENÇA

Z.E PONFERRER

12:30

5

BENJAMI B

PURIFICACIÓ SALAS

PISTA ANEXXA SANT QUIRZE

12:00

5

BENJAMI C

IMMACULADA

SAFA

11:00

5

ALEVI A

LA SALUT

LA SALUT

9:00

5

ALEVI B

CLARET

ALEVI B

13:00

5

ALEVI D

CAN RULL

SAFA

12:00

7

INFANTIL A

CAN RULL

CAN RULL

10:00

7

INFANTIL B

CAN LLONG

CAN LLONG

10:00

7

CADET A

RIBOT I SERRA

Z.ESP GRACIA

9:00

7

CADET B

INSTITUT SABADELL

SAFA

10:00

7

JUVENIL MASCULÍ B

SANTA PERPETUA

SANTA PERPETUA

9:00

7

JUVENIL MASCULÍ A

INDUSTRIAL

INDUSTRIAL

12:00

VOLEIBOL

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

4

ALEVI

PINS

VALLDOREIX

10:15

6

INFANTIL

PAU VILA

PAV DEL NORD

10:30

6

JUVENIL

INDUSTRIAL

SAFA

11:00

 

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

 

 

7

CADET

CANIGO

SAFA

13:00

FUTBOL SALA FEDERAT

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

 

JUVENIL

NATACIO SABADELL

SAFA

13:00

 

SÈNIOR

FLORESTA

OLIMPIC

DIU 13:00

 

PARTITS CAP DE SETMANA

25/03/17

FUTBOL SALA

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

5

PREBENJAMÍ A

ESCOLA PIA

ESCOLA PIA

9:00

5

PREBENJAMÍ B

RUBÍ

PAV MUNICIPAL LA LLANA

10:00

5

PREBENJAMÍ C

CAN LLONCH

SAFA

9:00

5

BENJAMÍ A

LA SALUT

SAFA

10:00

5

BENJAMI B

DESCANS

 

 

5

BENJAMI C

ESCOLA PIA

ESCOLA PIA

10:00

5

ALEVI A

ALEVI D

SAFA

DIV 19:00

5

ALEVI B

NOSTRA LLAR

SAFA

13:00

5

ALEVI D

ALEVI A

SAFA

DIV 19:00

7

INFANTIL A

INDUSTRIAL

SAFA

12:00

7

INFANTIL B

PANDORA

SAFA

11:00

7

CADET A

CADET B

SAFA

DIJ 19:00

7

CADET B

 

 

 

7

JUVENIL MASCULÍ B

INSTITUT SABADELL

aplaçat

 

7

JUVENIL MASCULÍ A

INDUSTRIAL

aplaçat

 

VOLEIBOL

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

4

ALEVI

 

 

 

6

INFANTIL

 

 

 

6

JUVENIL

 

 

 

 

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

 

 

7

CADET

 

 

 

FUTBOL SALA FEDERAT

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

 

JUVENIL

ARRAHONA

SAFA

12:00

 

SÈNIOR

LES CORTS

SAFA

15:45

 

 

 

PARTITS CAP DE SETMANA

18/03/17

FUTBOL SALA

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

5

PREBENJAMÍ A

DESCANS

 

 

5

PREBENJAMÍ B

PREBENJAMI C

SAFA

9:00

5

PREBENJAMÍ C

 

 

 

5

BENJAMÍ A

DESCANS

 

 

5

BENJAMI B

LLORENÇA

SAFA EXT

11:00

5

BENJAMI C

DESCANS

 

 

5

ALEVI A

IMMACULADA

IMMACULADA

12:00

5

ALEVI B

SANTA PERPETUA

SANTA PERPETUA

10:00

5

ALEVI D

LA SALUT

SAFA

10:00

7

INFANTIL A

SANT QUIRZE

SANT QUIRZE

12:00

7

INFANTIL B

FERRAN CASABLANCAS

FERRAN CASABLANCAS

10:00

7

CADET A

DESCANS

 

 

7

CADET B

DESCANS

 

 

7

JUVENIL MASCULÍ B

SANT QUIRZE

SANT QUIRZE

13:00

7

JUVENIL MASCULÍ A

APLAÇAT

 

 

VOLEIBOL

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

4

ALEVI

JOAN MARAGALL

SAFA

11:00

6

INFANTIL

GORGS

GORGS

19:00

6

JUVENIL

FORAT DEL VENT

FORAT DE VENT

10:00

 

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

 

 

7

CADET

 

 

 

FUTBOL SALA FEDERAT

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

 

JUVENIL

ARRAHONA

SAFA

12:00

 

SÈNIOR

LES CORTS

SAFA

15:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTITS CAP DE SETMANA

11/03/17

FUTBOL SALA

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

5

PREBENJAMÍ A

CAN LLONCH

SAFA EXT

9:00

5

PREBENJAMÍ B

CONCORDIA

CONCORDIA

9:00

5

PREBENJAMÍ C

MAS BOADELLA

MAS BOADELLA

10:30

5

BENJAMÍ A

CAN RULL

CAN RULL

10:00

5

BENJAMI B

LA SALUT

CAN MARCET

9:00

5

BENJAMI C

MIQUEL CARRERAS

SAFA EXT

10:00

5

ALEVI A

CAN DEU

SAFA

9:00

5

ALEVI B

MIQUEL CARRERAS

GRACIA

11:00

5

ALEVI D

MIQUEL MARTI I POL

MIQUEL MARTI I POL

19:30

7

INFANTIL A

JOAN OLIVER

SAFA

13:00

7

INFANTIL B

ARRAONA

SAFA

11:00

7

CADET A

PAU VILA

PAU VILA

10:00

7

CADET B

RIBOT I SERRA

SAFA

10:00

7

JUVENIL MASCULÍ B

CLAVE

SAFA

12:00

7

JUVENIL MASCULÍ A

DESCANS

 

 

VOLEIBOL

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

4

ALEVI

PUREZA DE MARIA

SAFA EXT

12:30

6

INFANTIL

DESCANS

 

 

6

JUVENIL

GORGS

SAFA EXT

11:00

 

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

 

 

7

CADET

MENENDEZ I PELAYO

MENENDEZ I PELAYO

10:15

FUTBOL SALA FEDERAT

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

 

JUVENIL

DESCANS

 

 

 

SÈNIOR

DESCANS

 

 

 

PARTITS CAP DE SETMANA

04/03/17

FUTBOL SALA

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

5

PREBENJAMÍ A

LA SALUT

Suspès

10:00

5

PREBENJAMÍ B

MAS BOADELLA

SAFA EXT

13:00

5

PREBENJAMÍ C

ESCOLA PIA

SAFA EXT

12:00

5

BENJAMÍ A

ESCOLA VEDRUNA

SAFA

      13:00

5

BENJAMI B

CEIP CAN RULL

SAFA

9:00

5

BENJAMI C

SOL I LLUNA

PM DANI PEDROSA

10:00

5

ALEVI A

CNS

CNS

11:15

5

ALEVI B

PURIFICACIO SALAS

P.M ANEXXA SANT QUIRZE

13:00

5

ALEVI D

IMMACULADA

IMMACULADA

12:00

7

INFANTIL A

CANDEU

CENTRE CIVIC CAN PUIGGENER

10:30

7

INFANTIL B

L’ESCOLA

Z.ESP GRACIA

11:00

7

CADET A

VEDRUNA

SAFA

12:00

7

CADET B

SERVATOR

SAFA

10:00

7

JUVENIL MASCULÍ B

PAU VILA

PAU VILA

12:00

7

JUVENIL MASCULÍ A

BARBERA

SAFA

11:00

VOLEIBOL

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

4

ALEVI

DESCANS

 

 

6

INFANTIL

ajornat

 

 

6

JUVENIL

DESCANS

 

 

BÀSQUET

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

3

CADET

ajornat

 

 

FUTBOL SALA FEDERAT

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

16

JUVENIL

F.S CASTELLAR

JOAQUIM BLUME

DIU 12:45

16

SÈNIOR

BARNASANTS

BARNASANTS

DIU 11:30

 


 

PARTITS CAP DE SETMANA

11/02/17

FUTBOL SALA

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

 

TROBADA P4-P5

 

SUSPESA

 

5

PREBENJAMÍ A

DESCANS

 

 

5

PREBENJAMÍ B

DESCANS

 

 

5

PREBENJAMÍ C

ESCOLA CONCORDIA

SAFA EXT

9:00

5

BENJAMÍ A

MIQUEL CARRERAS

MIGUEL HERNANDEZ

12:00

5

BENJAMI B

DESCANS

CIFUENTES

Div 18:00

5

BENJAMI C

GADEX

ESCOLA SERRA

DIV 18:00

5

ALEVI A

SOL I LLUNA

SAFA EXT

10:00

5

ALEVI B

LA SALUT

LA SALUT

10:00

5

ALEVI D

DESCANS

 

 

7

INFANTIL A

DESCANS

 

 

7

INFANTIL B

DESCANS

 

 

7

CADET A

JOAN OLIVER

SAFA

9:00

7

CADET B

ESCOLA VEDRUNA

SAFA

10:00

7

JUVENIL MASCULÍ B

SANTA PERPETUA

SAFA

12:00

7

JUVENIL MASCULÍ A

ESCOLA INDUSTRIAL

SAFA

11:00

VOLEIBOL

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

4

ALEVI

PINS VALLES

SAFA

11:00

6

INFANTIL

SUSPES

SUSPES

 

6

JUVENIL

FORAT DEL VENT

CEM SUD

9:00

 

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

 

CADET

ESCOLAPIS DE SARRIÀ

SAFA

12:30

FUTBOL SALA FEDERAT

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

 

JUVENIL

GONZALEZ-SERRA

SAFA

13:00

 

SÈNIOR

SANT BOI

SANT BOI

15:00

 

 

 

PARTITS CAP DE SETMANA

04/02/16

FUTBOL SALA

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

5

PREBENJAMÍ A

FRANCISCANS

SAFA EXT

11:00

5

PREBENJAMÍ B

ESPORTIU RUBI

CAN ROSES

11:15

5

PREBENJAMÍ C

MAS BOADELLA

SAFA EXT

10:00

5

BENJAMÍ A

 

 

 

5

BENJAMI B

ESCOLA PIA

ESCOLA PIA

10:00

5

BENJAMI C

MIQUEL MARTI I POL

SAFA

9:00

5

ALEVI A

MIQEL CARRERAS

MIGUEL HERNANDEZ

10:30

5

ALEVI B

SERVATOR

SAFA

10:00

5

ALEVI D

CAN SERRA

CAN SERRA

10:30

7

INFANTIL A

CNS

SAFA

12:00

7

INFANTIL B

FERRAN CASABLANCAS

SAFA

11:00

7

CADET A

 

 

 

7

CADET B

 

 

 

7

JUVENIL MASCULÍ B

INST SABADELL

Z.ESP CAN RULL

11:00

7

JUVENIL MASCULÍ A

INDUSTRIAL

INDUSTRIAL

9:00

VOLEIBOL

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

4

ALEVI

CANTARELL

SAFA

12:00

6

INFANTIL

CASTELLAR

CASTELLAR

12:45

6

JUVENIL

ESCOLA INDUSTRIAL

INDUSTRIAL

10:00

BÀSQUET

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

 

CADET

CANIGÓ

CANIGO

 

FUTBOL SALA FEDERAT

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

 

JUVENIL

SANTA PERPETUA

SAFA

13:00

 

SÈNIOR

CASTELLBISBAL

CASTELLBISBAL

11:00

 

 

PARTITS CAP DE SETMANA

28/01/16

FUTBOL SALA

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

5

PREBENJAMÍ A

ESCOLA PIA

ESCOLA PIA

9:00

5

PREBENJAMÍ B

DESCANS

 

 

5

PREBENJAMÍ C

ESCOLA PIA

SAFA

13:00

5

BENJAMÍ A

MIQUEL CARRERAS

SUSPES

12:00

5

BENJAMI B

DESCANS

 

 

5

BENJAMI C

FRANCISCANS

SUSPES

 

5

ALEVI A

PURIFICACIO SALAS

SAFA

10:00

5

ALEVI B

TERESA CLARAMUNT

SUSPES

 

5

ALEVI D

TAULANA RODONA

SAFA

9:00

7

INFANTIL A

DESCANS

 

 

7

INFANTIL B

DESCANS

 

 

7

CADET A

DESCANS

 

 

7

CADET B

JOAN OLIVER

SAFA

11:00

7

JUVENIL MASCULÍ B

SANT QUIRZE

SAFA

13:00

7

JUVENIL MASCULÍ A

LLUIS COMPANYS

SAFA

12:00

VOLEIBOL

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

4

ALEVI

 

VALLDOREIX

10:30

6

INFANTIL

 

SUSPES

 

6

JUVENIL

 

SUSPES

 

BÀSQUET

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

 

CADET

LICEU FRANCES

LICEU FRANCES

10:30

FUTBOL SALA FEDERAT

JORNADA

EQUIP DE SAFA

EQUIP VISITANT

INSTAL·LACIÓ

HORA

 

JUVENIL

DESCANS

 

 

 

SÈNIOR

DESCANS

 

 

Consultes a l'equip psicopedagògic:

Esta dirección de correo electrónico está protegida contra spambots. Usted necesita tener Javascript activado para poder verla.

logo facebook

          Logotip Llar dinfants                  

 

 

Free business joomla templates